Impreza warsztatowa na 3 urodziny Kolektywu

with Brak komentarzy

Gorąco zapraszamy na 3 urodziny Kolektywu!

Jak na animatorki i edukatorki przystało świętujemy warsztatowo ;) Co mamy w planach? Jakie warsztaty? Wszystko dokładnie podamy w tym wydarzeniu.

Mamy ogromną frajdę z tworzenia i prowadzenia warsztatów. Lubimy kiedy bierzecie w nich udział, dlatego wszystkie warsztaty urodzinowe są bezpłatne ♥

W tym roku wyjątkowo impreza urodzinowa ma wyśmienite towarzystwo! Bawimy się warsztatowo, a tuż obok trwają BAKALIE ♥ Cudowne połączenie warsztatów, dobrego designu, mody i vintage w pięknej przestrzeni Sztuka Wyboru.

 

3 urodziny MAMYWENE

 


PROGRAM WARSZTATÓW

Zaplanowałyśmy różne warsztaty i działania w ramach naszej urodzinowej imprezy. Mamy coś dla dorosłych i coś dla dzieci. 22 maja uruchomimy zapisy. Warto o tym pamiętać, ponieważ warsztaty będą miały formę zamkniętą z ograniczoną liczbą miejsc.

 

Co planujemy na 3 urodziny MAMYWENE?

Sztuka Wyboru, pierwsze piętro

12:00 – 12:45 warsztaty chemiczne
13:00 – 13:45 warsztaty szycia maskotek
14:00 – 14:45 warsztaty kostiumograficzne
15:00 – 15:40 warsztaty plastyczne robienia kalejdoskopów
16:00 – 16:30 warsztaty naturalnych kosmetyków
17:00 – 17:45 warsztaty architektoniczne

Przestrzeń na trawie pomiędzy Sztuką Wyboru, a Starym Maneżem

13:00 – 13:45 joga

 

—————————————————————————————
Wszystkie aktualności i opisy warsztatów będziemy podawały w tym wydarzeniu.
Dołącz! A nie przegapisz najnowszych informacji oraz zapisów na warsztaty zamknięte.
—————————————————————————————

 

Krwawe gluty – Warsztaty chemiczne

Małe laboratorium: przeprowadzenie reakcji polimeryzacji w wyniku której powstaje przyjemna w dotyku ciecz superlepka -”glut”, wytwarzanie sztucznego kawioru również dzięki reakcjom chemicznym alginianu sodu i boraksu, wytwarzanie sztucznej krwi, oraz (jeśli czas pozwoli) zabawa z cieczą nienewtonowska. Wszystko okraszone ciekawą rozmową na temat przeprowadzonych reakcji.

Warsztaty dla: dzieci (powyżej 6 roku życia) / osoby dorosłe / seniorki i seniorzy

Zapisy! Pod linkiem: https://warsztaty-chemiczne-mamywene.evenea.pl/

 


stwory humory warsztatyStwory HUMORY – warsztaty szycia maskotek

Maskotki mają za zadanie być miłymi przytulankami dla młodszych dzieci, a intrygującymi gadżetami dla starszych dzieci i nastolatków. Stwory HUMORY tworzymy w różnych wariantach umożliwiających wykonanie własnego dzieła nawet przez młodsze dzieci, które nie potrafią szyć.
Za pomocą uszytych przez nas wcześniej elementów składowych wiązanych tasiemkami powstaną maskotki, których nie trzeba szyć. Dla starszych dzieci i młodzieży opracujemy szablony, które po zszyciu stworzą wybrane maskotki.

Warsztaty rodzinne (dla dzieci od 6 r. ż. z rodzicem).

Zapisy! Pod linkiem: https://warsztaty-szycia-mamywene.evenea.pl/

 


Ashtanga yoga

Wspólna praktyka jogi dynamicznej w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi. Rozłożymy powitanie słońca na części pierwsze, by na jogowej ścieżce rozwoju stawiać jak najwięcej pewnych kroków.

Dla dorosłych. Matę należy zabrać ze sobą.

Zapisy! Pod linkiem: https://yoga-mamywene.evenea.pl/

Informujemy, że prowadząca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje osób uczestniczących.


Kostiugawędy – warsztaty kostiumograficzne z elementami DRAMY

Kostium, który zaprasza do swobodnego opowiadania ruchem, dźwiękiem, zapachem. Pojawią się dygresje i ciekawostki, może odwiedzą nasze spotkanie fantasmagorie. Na warsztatach będziemy eksplorować: badać, odkrywać, ukrywać, znajdować, zgłębiać, spostrzegać, dopatrywać się, poznawać nieznane, ujawniać, demaskować, rozgryzać, wyczuwać , domyślać się, rozszyfrowywać, odczytywać, miarkować, rozpoznawać znane, identyfikować, odróżniać, próbować. Nie będziemy siebie oceniać, nagradzać.
Jak będzie wyglądało nasze spotkanie? Na początku poznamy kostiumy – kilka różnych wybranych na warsztaty, następnie ułożymy krótkie historie – głównie dzięki improwizacji (mała burza mózgów) i w oparciu o wybrane kostiumy, i tak zaczną się tworzyć gawędy między kostiumami, między naszymi ciałami, między nami. Tu nie ma dobrych i złych pomysłów. Eksperymentujmy, bawmy się wyobraźnią.

Warsztaty wielopokoleniowe dla grupy max. 10 osób.

Zapisy! Pod linkiem: https://warsztaty-kostiumograficzne-mamywene.evenea.pl/


kalejdoskopPrzez kolorowe szkiełko na świat – warsztaty plastyczne robienia kalejdoskopów

Kalejdoskop – wynaleziony przez fizyka na początku XIX wieku jako przyrząd naukowy. Dziś świetnie sprawdza się jako zabawka. Podczas warsztatów krok po kroku pokażemy jak samodzielnie wykonać swój kalejdoskop. Użyjemy specjalnej folii lustrzanej, która jest bezpieczna w użytkowaniu, a jednocześnie daje dobry efekt wizualny, który jest tak ważny w kalejdoskopie.

Warsztaty rodzinne (dla dzieci od 6 r. ż. z rodzicem).

Zapisy! Pod linkiem: https://kalejdoskopy-mamywene.evenea.pl/

 

 


wSPAniałe wygładzanie – warsztaty wyrabiania naturalnych peelingów

Kosmetyk, który sprawi, że skóra będzie cudownie gładka? Tak to możliwe! Ponadto ma w składzie same naturalne składniki. Aromatyczna kawa, kojąca i nawilżająca oliwa pobudzą krążenie krwi. Skóra stanie się lepiej odżywiona i zyska promienny wygląd.

Warto wykorzystać dobroczynne właściwości naturalnych składników. Mieszać je ze sobą i odkrywać różne połączenia dające nowe rezultaty. Warsztaty to dawka wiedzy i inspiracji do wprowadzenia w swoim prywatnym domowym SPA.

Warsztaty dla osób dorosłych.

Zapisy! Pod linkiem: https://wspaniale-wygladzenie-warsztaty-mamywene.evenea.pl/


Warsztaty architektoniczne

Poznawanie poprzez konstruowanie – taka idea przyświeca warsztatom architektoniczno – urbanistycznym, na które składają się: skojarzeniowe wprowadzenie rozbudzające kreatywność oraz warsztat architektoniczno – konstrukcyjny.
W trakcie twórczego warsztatu dzieci w przystępny i twórczy sposób zapoznają się z podstawowymi zasadami projektowania przestrzennego. Będą planować, konstruować, a na koniec zaprojektują i wybudują swój własny, wymarzony plac zabaw.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6 -10 lat.

Zapisy! Pod linkiem: https://warsztaty-architektoniczne-mamywene.evenea.pl/


Pamiętaj, że udział w warsztatach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy urodzinowej.


Sprawdź jak wyglądały nasze 2 urodziny :)

Skomentuj