Eko podkładki – warsztaty w Sztuce Wyboru

with Brak komentarzy

W ramach imprez towarzyszących otwarciu Garnizonu Kultury poprowadzimy warsztaty szycia eko podkładek. Będziemy na targach sztuki, mody i designu 11 października w Sztuce Wyboru. 

Garnizon Kultury, to nowe miejsce na kulturalnej i rozrywkowej mapie Gdańska. Na terenie dawnych koszar rewitalizowane są piękne zabytkowe budynki, a w jednym z nich już w weekend odbędzie się otwarcie Sztuki Wyboru. To właśnie tam poprowadzimy warsztaty.

Chcesz mieć eko podkładki pod kubek? Nic prostszego! Warsztaty z MAMYWENE, to dawka kreatywności i upcyclingowych pomysłów. Pokażemy jak przetworzyć niepotrzebne już tkaniny i płyty CD i damy im drugie życie. Warsztaty są dla wszystkich! Niezależnie od wieku i płci, a także posiadanych umiejętności manualnych. Fajna zabawa, eko podejście i pamiątka pod kubek z kawą / herbatą. Same plusy, więc zapraszamy!

collage_podkladki

Sztuka Wyboru znajduje się na Osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu i jest częścią projektu Garnizon Kultury. To 900 m2 na 2 piętrach zabytkowego budynku. Na parterze w przeszklonej sali znajduje się KSIĘGARNIA (książki i albumy poświęcone architekturze, sztuce, fotografii, dizajnowi, kulinariom itp. oraz literatura faktu, wyselekcjonowana literatura dla dzieci) i KAWIARNIA (kawa, wino, piwo, kanapki, ciasta, sałaty). W korytarzach na parterze i piętrze znajduje się POWIERZCHNIA WYSTAWIENNICZA – GALERIA SZTUKI prezentująca dizajn, ilustracje, grafiki, obrazy, fotografie. Na piętrze w sali dużej znajduje się sklep z polskim wzornictwem i sztuką. W pozostałych salach mniejszych na piętrze swoje miejsce ma POP UP SHOP – wynajmowany długoterminowo na prezentację jednej marki / różnych produktów / dzieł / projektantów itp. oraz SALA WARSZTATOWA i KONFERENCYJNA (promocje książek, wykłady, warsztaty, spotkania). 

To miejsce, które ma na celu promować dobrą książkę oraz dizajn i sztukę, aktywizować lokalną społeczność. Chcemy, aby Sztuka Wyboru stała się również miejscem kulturotwórczym i inspirującym. Planujemy spotkania z ludźmi świata książki, warsztaty, dyskusje, wystawy, pokazy slajdów i filmów.*

Więcej informacji o targach i wystawcach na wydarzeniu na Facebooku TU (klik)

Zapraszamy
11 października w godz. 12:00 – 15:00
Sztuka Wyboru, Gdańsk Wrzeszcz ul. Słowackiego 19

MAMYWENE
/Alicja

* informacje ze strony https://m.facebook.com/SztukaWyboruGdansk

Skomentuj