Eko warsztaty podczas Festiwalu Globaltica – fotorelacja

with Brak komentarzy

W piątek i sobotę miałyśmy przyjemność prowadzić warsztaty na wyjątkowym wydarzeniu jakim jest Globaltica. To były bardzo kreatywne, przyjemne i muzyczne dni! 

Festiwal Globaltica, to świetnie zorganizowana impreza. Park Kolibki w Gdyni zamienił się w dobrze skomunikowane i zorganizowane z dbałością o szczegóły miejsce. Wszystko było blisko siebie, a jednocześnie ten układ pozwalał na wybór czy bardziej zależy nam na słuchaniu muzyki tuż pod sceną, czy na relaksie w strefie gastronomicznej, a może na warsztatach czy zakupach. Jest to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi i wszystkim osobom, które cenią sobie przyjemną atmosferę i uśmiechniętych ludźmi oraz oczywiście dobrą muzykę :)

Nasze upcyclingowe warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych uczestników i uczestniczek Festiwalu, ale także rodzice z zaciekawieniem obserwowali jakie cuda można wyczarować z rolek po papierze ;) Strasznie ucieszył nas jeden chłopiec, który przybył na nasze warsztaty ze swoimi „śmieciami”. Powstał z nich Avangers – Thor. Oprócz tego wiele innych zwierzaków i stworów.

Dostałyśmy ogromnie dużo pozytywnej energii i mamy zamiar wykorzystać ją do tworzenia kolejnych warsztatów :) Dziękujemy!

20150725_185346.

20150724_185937.

20150725_192447.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku TU (klik).

MAMYWENE
/Alicja

Skomentuj