Książeczki z zadaniami i zabawami dla dzieci o fotografii przyrody – do pobrania

with 2 komentarze

Za sprawą fotografki Agaty Kreft z Cyk Cyk Studio mamy dla Was do pobrania dwie książeczki zawierające zabawy dla maluchów i starszaków. Można je pobrać za darmo i wydrukować dzieciom. To dobry pomocnik dla wszystkich osób, które chcą rozwijać w dzieciach zainteresowanie fotografią i przyrodą.

Książeczki są zapisane w formacie PDF, więc wystarczy pobrać plik (poniżej w tekście), włączyć drukarkę i ziuuum..
A tak wyglądają dwa z zadań w książeczce dla starszaków:

 

zabawa dla dzieci - fotografia
zabawa dla dzieci – fotografia przyrody – Agata Kreft

Agata, która stworzyła książeczki tak o sobie pisze:

 

historyczka sztuki, fotografka rodzinna, mama Małgośki.

Mieszka w centrum nadmorskiego miasta, ale mogłaby wyprowadzić się do domu na krawędzi fiordu. Czuje się najlepsza w zauważaniu i wywoływaniu emocji. Uwielbia tarzać się w piasku i puszczać bańki ze swoimi małymi modelami.

 

Więcej informacji o Agacie znajdziesz na jej stronie TU klik. Jest tam też sporo ciekawych wpisów dotyczących fotografii, ale w świetnym ujęciu, ponieważ Agata podpowiada np. jak przygotować się do sesji zdjęciowej. To interesujące i przydatne treści. Jednym z wpisów, który fajnie uzupełnia książeczki stworzone przez Agatę jest jej recenzja Książki o fotografii dla dzieci – którą wybrać? (klik).

Zajrzyj też na profil Agata Kreft Cyk Cyk Studio na Facebooku TU klik
oraz na Instagram TU klik.


Jak pobrać książeczkę zabaw Fotografia przyrody?

 

Teraz czas na gwiazdy tego wpisu, czyli książeczki :) Kliknij poniżej na wybraną książeczkę – Tomik zabaw dla maluchów lub starszaków. Oczywiście możesz pobrać obie! Po kliknięciu książeczka otworzy się w nowym oknie przeglądarki. Wtedy możesz zobaczyć co zawiera w środku. Możesz ją od razu wydrukować – wystarczy kliknąć w ikonę drukarki – lub pobrać na komputer – kliknij w strzałkę skierowaną w dół. Gotowe! Teraz już możesz podarować książeczki przyszłym fotografom i fotografkom :)  

 

Tomik zabaw dla maluchów - fotografia przyrody - do pobrania
Tomik zabaw dla maluchów – fotografia przyrody – do pobrania
Tomik zabaw dla starszaków - fotografia przyrody - do pobrania
Tomik zabaw dla starszaków – fotografia przyrody – do pobrania

 

Mamy nadzieję, że zabawy i zadania znajdujące się w książeczkach rozbudzą w dzieciach zainteresowanie fotografią, a także otaczającą nas przyrodą. Książeczki przydadzą się rodzicom czy opiekunom/kom ale także nauczycielom i nauczycielkom, którzy chcą rozwijać w dzieciach pasję i kreatywność.

Dziękujemy Agacie Kreft z Cyk Cyk Studio za przygotowanie książeczek! 
MAMYWENE


/Alicja

© 2017 MAMYWENE | Wszelkie prawa zastrzeżone