Mikołajki w IKEA Gdańsk – narysuj swojego pluszaka!

with Brak komentarzy

Z okazji mikołajek 6 i 7 grudnia zapraszamy do IKEA Gdańsk gdzie wspólnie z dziećmi będziemy tworzyć ich wymarzone pluszaki. Wszystkie prace wezmą udział w konkursie!

W związku z konkursem „Mazania się spełniają” wszystkie prace zostaną nagrodzone dyplomami. Autorzy i autorki 20 najciekawszych rysunków będą nagrodzeni pluszakami uszytymi według ich pomysłu. Ponadto te prace wezmą udział w międzynarodowym konkursie, w którym główną nagrodą jest włączenie wymyślonego pluszaka do limitowanej kolekcji zabawek IKEA. Dokładne informacje na stronie spenijmazania-yhc.pl (KLIK).

Grafika ze strony: http://www.ikea.com/pl/pl/good-cause-campaign/soft-toys-for-education/index.html

 

„Pluszaki dla Edukacji to kampania społeczna prowadzona przez IKEA Foundation we współpracy z UNICEF i Save the Children. Idea jest prosta: ze sprzedaży od 9 listopada do 3 stycznia każdej zabawki pluszowej lub książeczki dla dzieci, IKEA Foundation przekazuje 1 euro na wsparcie projektów edukacyjnychby jeszcze więcej dzieci zyskało edukację, na którą zasługują.” Więcej informacji na stronie IKEA (klik).


Dorosłych fanów i fanek pluszaków IKEA zachęca do podzielenia się historią ulubionych maskotek na Facebooku (klik).


A my zachęcamy do dołączenia do nas 6 i 7 grudnia w IKEA Gdańsk gdzie będziemy czekały na najmłodszych z zastępem materiałów niezbędnych do narysowania wymarzonego pluszaka.


Pozdrawiamy i do zobaczenia,

MAMYWENE
/Alicja