Nowa członkini naszego zespołu! Magda :)

with Brak komentarzy

Magda Wasilewska-Gawiuk wsparła szeregi MAMYWENE swoją kreatywnością i bardzo dobrym zorganizowaniem. Jako pedagożka resocjalizacji ma dobry warsztat i świetne podejście w pracy z dziećmi jak również osobami dorosłymi i seniorami. Spełnia się manualnie w pracach plastycznych połączonych z ekologią. Lubi przetwarzać niepotrzebne rzeczy na nowe i ciekawe przedmioty. Tworzy błyskotliwe kolaże używając jedynie starych gazet i innych nieprzydatnych papierów. Zdolności rękodzielnicze wykorzystuje także przy tworzeniu alternatyw dla produkowanych masowo zabawek i wspólnie z synem – Mikołajem wymyślają różne gry i zabawy. Przywraca także do życia zabawy sprzed lat, te które możemy sobie przypomnieć z naszego beztroskiego dzieciństwa spędzanego na podwórku.

Magda jest pasjonatką zdrowego stylu życia i sportowej aktywności. Propaguje kuchnię wegańską, a jej pomysły na sprawdzone i smaczne przepisy można znaleźć na blogu 2 VegeLovers, który współtworzy.

 

Magda Wasilewska-Gawiuk-www

 

Dała się nam poznać jako zaangażowana społecznie administratorka z duszą artystki :) Bardzo ciekawe połączenie. Cieszymy się, że będziemy razem tworzyć MAMYWENE!

  

/Alicja

Skomentuj