Organizery na biurko – warsztaty w Kuźni Talentów

with Brak komentarzy

Początek Roku Szkolnego! Nowe książki, zeszyty i oczywiście, to co lubimy najbardziej, przybory szkolne ;) Kredki, flamastry, linijki, długopisy gdzie to wszystko poukładać?

Nowy Rok Szkolny to wielkie wydarzenie, szczególnie dla młodszych dzieci. Sprawmy by czuły się przygotowane na nowe wyzwania jakie na nich czekają!

Zadbanie o dobre stanowiska pracy w domu to połowa sukcesu. Odrabianie lekcji i twórcze działania przy biurku mogą się kojarzyć z dobrą zabawą za sprawą kilku przemyślanych kroków. Krzesło i biurko powinny być dostosowane do wzrostu dziecka. Na blacie musi być wystarczająca ilość miejsca do rozłożenia książek, zeszytów i innych niezbędnych przedmiotów. Tablice, pojemniki, organizery zapewnią porządek, który nie będzie rozpraszał. Postawienie na biurku osobistego akcentu: maskotki, zdjęcia czy wykonanego przez dziecko przedmiotu, sprawi, że jego przestrzeń będzie spersonalizowana i przez to zachęcająca do spędzania przy nim czasu.


My przygotowałyśmy specjalne wrześniowe warsztaty, na których uczniowie i uczennice będą wykonywać swoje własne organizery na biurka. Połączymy dobrą organizację przyborów
z wyjątkowym rękodziełem i świetną zabawą. 


Więcej informacji na stronie Kuźnia Talentów (klik)
oraz na Facebooku 1 urodziny Kuźni Talentów (klik)

Świętując pierwsze urodziny Kuźni Talentów wszystkie warsztaty są bezpłatne. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Serdecznie zapraszamy!
4 września (czwartek)
Gdynia, ul. Szyprów 24 B

Pozdrawiamy i czekamy na Was!
MAMYWENE
/Alicja

© 2017 MAMYWENE | Wszelkie prawa zastrzeżone