Warsztaty MAMYWENE w cyferkach, czyli podsumowanie roku 2016

with Brak komentarzy

Koniec roku był dla nas intensywny, ponieważ okres bożonarodzeniowy wiąże się z prowadzeniem warsztatów. Dlatego podsumowanie 2016 poczekało do stycznia, ale dzięki temu mogłam przeliczyć te wszystkie cyferki i złożyć je w logiczną całość.

W zeszłym roku nie zrobiłam takiego dokładnego podsumowania, wiedziałam, że sporo się w MAMYWENE działo, ale ciekawość nie poniosła mnie tak daleko jak tym razem. Wykonałam mrówczą robotę! Przeanalizowałam cały rok 2016 i przełożyłam na cyferki, co przy moim humanistycznym umyśle nie było wcale takie łatwe ;) Na szczęście dla mnie, w pracy używamy programu Asana, więc większość informacji których potrzebowałam było w jednym miejscu. Musiałam tylko tydzień po tygodniu spisywać, dodawać i porządkować w moich tabelkach. A co udało mi się wyliczyć? Sprawdź!

 

Kalendarz kartkowy 2016 Podsumowanie roku 2016

 

Podsumowanie roku 2016 w liczbach

Policzyłam wszystkie warsztaty, które prowadziłyśmy w 2016 roku. Otwarte, cykliczne, zamknięte, z projektów, dla firm i instytucji kultury, słowem WSZYSTKIE. Zsumowałam czas ich trwania i jestem w szoku. Mam nadzieję, że w 2017 „przebijemy się” przez tę 3 z przodu. Trzymaj kciuki :)

 

164 warsztaty

299 godzin warsztatów

29 instytucji, firm i NGO

w tym 17 nowych

 


Ogromnie cieszy mnie taki rozwój MAMYWENE! Biorąc pod uwagę fakt, że działamy jako grupa nieformalna,to naprawdę spore osiągnięcie. Jestem zadowolona z tego, że wiele instytucji czy firm zlecało nam warsztaty wielokrotnie. Wiele z nich polecało nas dalej i łańcuszek się wydłużał. To bardzo miłe uczucie kiedy dostaję informację, że MAMYWENE jest godne zaufania i to co robimy jest fajne. Tyle słodyczy, ale nie mogę wyjść z wrażenia po tych cyferkach :)

To wszystko nie mogłoby się udać gdyby nie cały zespół. Wszystkie dziewczyny przyłożyły swoją rękę, czas i pomysły. 2016, to praca moja, Joli, Agnieszki, Reni, Mony, Kasi, Magdy i Marty   MAMYWENE team 


 

Warsztaty na 2017 rok znajdziesz w naszym kalendarzu TU klik. Na bieżąco umieszczamy też informacje na naszym profilu na Facebooku TU klik.

 


 

Z radością policzyła i spisała

Alicja
MAMYWENEzdjęcie: pixabay.com