Robimy przypinki na otwarciu Warsztatu PoCoTo

with Brak komentarzy

Warsztaty robienia przypinek będą atrakcją podczas otwarcia nowej przestrzeni Stowarzyszenia PoCoTo. Zapraszamy w sobotę 23 maja!

Warsztat PoCoTo, to wyjątkowa przestrzeń dlatego serdecznie zapraszam 23.05 w godz.16:00-18:00 do zrobienia ze mną własnych przypinek i poznania nowego miejsca na mapie inicjatyw kulturalno-artystycznych!

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Słowackiego 1a (nad Blokfitem)

Jest to miejsce o zapleczu sprzętowym dla projektantów i pasjonatów designu oraz sztuki. Dzięki odpowiedniej aranżacji wnętrza oraz przygotowanej szerokiej ofercie działań animacyjnych, przyciągać będzie osoby poszukujące alternatywnej formy spędzania wolnego czasu i chcące obcować z kulturą w gronie pasjonatów. Będzie również służył jako przestrzeń galeryjna, miejsce prowadzenia wykładów, dyskusji, pokazów filmów oraz promowania alternatywnych zespołów muzycznych. Jednym słowem sztuka, design i kultura w każdym wymiarze dla każdego*. 

PoCoTo**

 

maszynka

* Więcej na stronie Pomorskiego Stowarzyszenia Projektantów PoCoTo (klik)
** Grafika dzięki PoCoTo

Podczas otwarcia będą się odbywały także inne warsztaty. Dokładne informacje można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku https://m.facebook.com/events/784756994970433/

Koszt przypinki 3 zł  (dzięki temu każda osoba, która zrobi sobie pina wesprze działanie Warsztatu PoCoTo)

Do zobaczenia!

MAMYWENE
/Alicja

Skomentuj