Rok wzajemnych inspiracji

with Brak komentarzy

W zakładce „O nas” (klik) możecie przeczytać, że warsztatowa przygoda MAMYWENE zaczęła się w grudniu 2013 roku. Tak, to już rok! Chcecie wiedzieć jak to było?

Nasza przygoda zaczęła się od przygotowania warsztatów bożonarodzeniowych w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni (klik). Był to cykl trzech weekendowych warsztatów rodzinnych. Wyszło całkiem fajnie ;) Dlatego postanowiłyśmy działać dalej! W ciągu roku prowadziłyśmy warsztaty dla Radia Gdańsk (klik), z którym regularnie odwiedzamy Port Rumia (klik) w ramach rodzinnych warsztatów kreatywnych. Co miesiąc przygotowujemy tematyczne warsztaty np. z okazji Dnia Dziecka, karnawału czy chociażby Dnia Muzyki. Z Radiem Gdańsk zawitałyśmy również do IKEA Gdańsk (klik) gdzie poprowadziłyśmy ekologiczne warsztaty upcyclingowe. Pokazywałyśmy jak wykorzystać niepotrzebne rzeczy by nadać indywidualny charakter przedmiotom oraz zrobić zabawki i pudełka na skarby. Na Kontakt Festiwalu (klik) w Sopocie zadbałyśmy o otwartą strefę warsztatową dla najmłodszych z którymi to tworzyłyśmy EKOSTWORY.  Prowadziłyśmy także warsztaty dla przedszkolaków w Centrum Wychowania Przez Sztukę Kuźnia Talentów (klik), a dla dorosłych i młodzieży przygotowałyśmy upcyclingowe warsztaty w Projektorni Gdańskiego Archipelagu Kultury (klik).

 

Alicja&Jola

 

 

Ogromnie cieszy nas podsumowanie rocznej działalności :)
W kolejny rok wkroczymy z nową energią i nowymi pomysłami.

Dziękujemy Wam wszystkim, że jesteście z nami! Dziękujemy za liczną frekwencję na naszych warsztatach, czytanie bloga i zaglądanie na Facebooka :)

  

/Alicja