Twórczy Upcycling na SLOT Pomorze

with Brak komentarzy

22 sierpnia na Kolibkach w Gdyni Orłowo odbędzie się druga edycja festiwalu SLOT Pomorze, na którym zaproponujemy nasze warsztaty plastyczne.

Idea SLOT Pomorze zaczerpnięta została z jednego z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce- SLOT Art Festiwal, odbywającego się co roku w małej dolnośląskiej miejscowości Lubiąż. Jest to kilkudniowe wydarzenie, w trakcie którego odbywa się niezliczona ilość inicjatyw twórczych: różnorodne warsztaty, inspirujące wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi i masa alternatywnych koncertów praktycznie od wieczora do rana…..

Od ubiegłego roku grupa bardzo pozytywnych ludzi z Trójmiasta organizuje jednodniowy SLOT Pomorze, który po raz drugi znalazł się w gdyńskim kalendarzu imprez kulturalnych. Jak sami piszą o nim: „to przestrzeń stworzona po to, by nigdzie się nie spieszyć, pobyć razem, popróbować czegoś nowego, wymienić się przemyśleniami, dzielić radością. W programie niebanalne warsztaty, SLOT kino- czyli dobry film dostarczający tematów do dyskusji, gość specjalny i wykłady z bogata treścią, wystawy i spotkani z twórcami, koncerty i chillout w kafejce.”11026024_387287694793924_3081126568282292810_n

Bardzo się cieszymy, że i MY, w tym roku, możemy być częścią slotowej ekipy i współtworzyć to ciekawe przedsięwzięcie w tak magicznym miejscu jakim są orłowskie Kolibki.

Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę do naszej strefy animacyjnej, w której zaproponujemy to co lubimy najbardziej czyli Twórczy Upcycling.

Będziemy czekać na Was między 12.00 a 16.30 (I tura 12.00-14.00, II tura 14.30-16.30).

Warsztaty będą otwarte, w ramach biletu wstępu.

A szczegółowe informacje dotyczące samej imprezy znajdziecie na: www.slotpomorze.pl

MAMYWENE

/Jola i Flora

© 2017 MAMYWENE | Wszelkie prawa zastrzeżone