U_szyj P R Z E M Y T N I K A – fotorelacja z warsztatów

with Brak komentarzy

21 listopada miałyśmy przyjemność brania udziału w VII Edycji Festiwalu NARRACJE. W Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia II w Nowym Porcie prowadziłyśmy warsztaty szycia ekwipunku przemytnika i przemytniczki. Wyszło super! 

Osoby uczestniczące w warsztatach uszyły na maszynach niezbędniki przemytnika czy przemytniczki. Powstały sakwy i torbo-kaptury. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno pań jak i panów, co nas bardzo cieszy.

Autorką koncepcji warsztatów jest Monika, była odpowiedzialna za wszystko począwszy od napisania projektu, poprzez przygotowanie prezentacji i nastrojowej muzyki, skończywszy na stworzeniu wykrojów sakw i torbo-kapturów.

Warsztaty były naprawdę udane. To dzięki fajnym osobom, które z nami szyły :) Dziękujemy! Warto było zostać z Wami dłużej. Życzymy dobrego użytkowania przemytniczego ekwipunku.
IMG_0869 IMG_0891

IMG_0905

IMG_0932DSC_0093zdj. Agata Tupaj

Na stronie Narracji są już zdjęcia z festiwalu, z naszych warsztatów znajdują się TU (klik). Większą ilość zdjęć znajdziesz na naszym profilu na Facebooku TU (klik).

Pozdrawiamy
MAMYWENE
/Agnieszka, Alicja

Skomentuj