Upcyclingowe warsztaty podczas Jarmarku Dominikańskiego

with Brak komentarzy

Podczas Jarmarku Św. Dominika zapraszamy do strefy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej gdzie będziemy prowadziły ekologiczne warsztaty upcyclingowe. Jesteśmy codziennie między 27 lipca, a 14 sierpnia! 

Zapraszamy na ulicę Straganiarską w Gdańsku gdzie w godzinach 10:30-17:30 będziemy prowadzić warsztaty, na których zainspirujemy Was do recyclingu, upcyclingu i dbania o środowisko. Nasze warsztaty podzielone są na bloki tematyczne: plastik, szkło, papier, metal i tkanina. Co będziemy robić? Sprawdźcie koniecznie! 

Warsztaty przygotowane są dla każdej grupy wiekowej. Dzieciom spodobają się ekologiczne zabawki i dekoracje. A trochę starsze osoby będą mogły wybierać między różnymi ozdobami, podkładkami pod kubki, lampionami, dzwonkami wietrznymi i pojemnikami.

W strefie organizowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będzie też Fundacja ARMAAG (klik), na stoisku której będzie można wziąć udział w różnych konkursach, quizach i wygrać ciekawe nagrody jak gry edukacyjne. WFOŚiGW zaprasza też do odpoczynku na leżakach.

Więcej informacji szukajcie na naszym profilu na Facebooku.

Zapraszamy!
MAMYWENE
/Alicja

Skomentuj