Warsztaty robienia przypinek na Playground

with Brak komentarzy

Każda osoba, która ma ochotę stworzyć swoją własną przypinkę może dołączyć do naszego stanowiska w Parku Rady Europy podczas otwarcia Gdynia Playground 27 czerwca.

Robienie przypinek przy wspólnym stole piknikowym będzie jedną z wielu atrakcji dnia otwarcia. Dla wszystkich chętnych będą przygotowane szablony, na których można stworzyć własny wzór przypinki. Na tych, którzy swoją kreatywność wolą wyrażać w inny sposób będą czekać gotowe wzory ;) Znajdzie się coś interesującego dla każdej osoby!

1435221136386-453763610

Tegoroczna edycja Gdynia Playground odbywa się pod hasłem Inter:AKCJA! W Parku Rady Europy oraz na Bulwarze Nadmorskim będzie można zobaczyć oraz wejść w interakcje z różnymi projektami artystycznymi, które będą usytuowane w tej przestrzeni od 27 czerwca do 31 sierpnia.

To piąta edycja letniej imprezy Gdynia Playground, której celem jest promocja designu w przestrzeni publicznej poprzez instalację interaktywnych projektów artystycznych. Tematem tegorocznego wydarzenia, organizowanego przez Pomorskie Stowarzyszenie Projektantów “PoCoTo” we współpracy z miastem Gdynia, jest interakcja w interpretacji młodych projektantów*

* Więcej informacji na stronie internetowej playground.pocoto.eu

Do zobaczenia 27.06 przy stole piknikowym w Parku Rady Europy w Gdyni w godz. 12:00-14:00 oraz 15:00-17:00

MAMYWENE

/ Alicja

Skomentuj