Witamy Monikę w naszym zespole!

with 2 komentarze

Pełna optymizmu i pozytywnej energii Monika Górska jest absolwentką filozofii oraz kulturoznawstwa. Jako pedagożka z doświadczeniem pracy w szkole stara się krzewić nowatorskie podejście do uczenia się i nauczania.

Filozofuje z dziećmi poprzez sztukę i zabawę. Stawia na naukę z wykorzystaniem elementów zabawy właśnie. W pracy używa metod takich jak LEGO LOGOS czy elementów arteterapii. Prowadzi warsztaty dla różnych grup wiekowych. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi, ale także seniorami i seniorkami. Poza nauką fascynuje ją abstrakcja – ta zakorzeniona we wszelkich przejawach sztuki. Praktykuje filozofię mody, rozwija warsztat jako kostiumografka. Szyje kostiumy do sztuk teatralnych, a także w nich gra.

Mona

Monika robi wiele ciekawych rzeczy i wszędzie jest jej pełno ;) Cieszy nas, że MAMYWENE się powiększa. Dzięki temu będziemy mogły zaproponować nowe, warsztaty i inne atrakcje.

MAMYWENE
/Alicja

2 Responses

 1. Damian
  | Odpowiedz

  …bo Monika jest Super =D

  • Alicja
   | Odpowiedz

   Pewnie, że tak! Pracujemy z wyjątkowymi osobami, a Monika jest jedyna w swoim rodzaju i dlatego naprawdę bardzo się cieszymy, że jest z nami :)

Skomentuj