grafika informacyjna - oferta warsztatów MAMYWENE


Znalazły się tu jedynie warsztaty dające radość i satysfakcję oraz rozbudzające kreatywność w osobach, które w nich uczestniczyły. Tu nie ma przypadków! Wszystkie są sprawdzone w różnych sytuacjach i miejscach oraz na różnych grupach wiekowych.

Jeśli potrzebujesz warsztatów spersonalizowanych pod konkretne wydarzenie czy miejsce, napisz do nas. Chętnie stworzymy warsztaty na zamówienie lub wybierzemy odpowiednie z oferty.

 Możesz zobaczyć wszystkie nasze propozycje, wystarczy przesuwać stronę w dół.


 jak długo?

Czas trwania warsztatów to kwestia do ustalenia. W opisach warsztatów zamkniętych jest podany ich optymalny czas trwania. Przy warsztatach otwartych dostosujemy się, mamy w tym doświadczenie. Począwszy od dwugodzinnych w trakcie balu dla dzieci, aż po trzytygodniowe (5 godzin / 7 dni w tygodniu) podczas Jarmarku św. Dominika. Większość warsztatów możemy przygotować w obu wersjach:

warsztaty zamknięte: określona liczba osób uczestniczących, które zaczynają działania w tym samym czasie | np. linoryt dla 8 osób
warsztaty otwarte: każda chętne osoba może dołączyć w dowolnym momencie | np. breloki w ramach Nocy Muzeów przez 3 godz.


 kiedy i gdzie?

Termin, godzina i miejsce jest do ustalenia.
Skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

 za ile?

Koszty ustalamy indywidualnie w zależności od
ilości osób uczestniczących i/lub czasu trwania warsztatów.